Wczytuję dane...

Kup do 14:30 - wysyłka dziś!!!!

(nie dotyczy weekendów i dni wolnych)

EAN: 4061504018324
Producent: Satisfyer

Wibrator A-point ma ergonomiczny kształt i dzięki wąskiej, elastycznej końcówce zapewnia bardzo głęboką stymulację, która zapiera dech w piersiach.

Stymulacja punktu A jest szczególnie intensywna i obiecuje zmysłowe atrakcje: 2 silniki i 12 różnych programów wibracji rozpieszczają Twój gorący punkt, który jest ukryty za punktem G i tylko czeka na stymulację.

Intensywność wibracji waha się od łagodnej do intensywnej i można ją łatwo kontrolować za pomocą intuicyjnego panelu sterowania, podczas gdy dzięki praktycznemu pierścieniowi ustalającemu masz wszystko pod kontrolą - nawet w tych chwilach, gdy robi się szalenie.

Stymulacja punktu A, który znajduje się między punktem G a szyjką macicy, jest nie tylko szczególnie intensywna - mówi się również, że umożliwia wielokrotne orgazmy!

Ze względu na niskie położenie, podczas stymulacji punktu A stymulowane jest tworzenie się naturalnych wydzielin pochwowych: nic nie stoi na przeszkodzie, aby odczuwać szczególnie mokrą skórę! Każdy, kto ma problemy z zamoczeniem lub ogólnie cierpi na suchość pochwy, powinien dać szansę temu nowemu gorącemu miejscu.

Ergonomicznie zakrzywiony kształt i gładka powierzchnia z medycznego, przyjaznego dla ciała silikonu są szczególnie przyjemne w dotyku i łatwe w czyszczeniu.

Ponieważ A-Mazing 1 jest wodoodporny (IPX7), możesz go również zabrać ze sobą pod prysznic lub do wanny, aby tam się rozpieszczać.

Po rundzie gry możesz naładować zintegrowane baterie za pomocą dołączonego kabla ładującego USB.

Waga ok. 171 gramów Długość ok. 21,7 cm Szerokość ok. 3,8 cm Wysokość ok. 6 cm

Materiał silikon,

tworzywo ABS;

kolor jagodowy

Wodoodporność

Bateria 1x akumulator

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...