Wczytuję dane...

Kup do 14:30 - wysyłka dziś!!!!

(nie dotyczy weekendów i dni wolnych)

EAN: 716770089502
Producent: SCANDAL

Kup cały komplet !

 Beginner's Fetish Kit jest Twoją przepustką do krainy czarów intensywnej, seksownej niewoli.

Ten nieodparcie zabawny zestaw dla dorosłych zawiera dwa jedwabiste silikonowe przyssawki do sutków, luksusową zaciemniającą maskę na oczy i rolkę taśmy bondage. Jedwabiście gładki zestaw przyssawek do sutków to najlepsze rozwiązanie w zakresie intensywnej stymulacji sutków z pełną podstawą kryjącą, mocną gruszką ssącą i elastycznym silikonem. Dopasuj te wygodne akcesoria do sutków do ciała i korzystaj z kuszącej erotycznej stymulacji.

Jedwabista maska ​​tworzy tajemniczy klimat, który zwiększa wrażliwość, podnosi przyjemność i intensyfikuje podniecenie u wszystkich zaangażowanych w tę seksualną scenę fetyszu. Maska jest lekka i ma wymiary podróżne, dzięki czemu nadaje się do seksownych przygód, gdziekolwiek jesteś, lub do spania podczas podróży po tych długich zmysłowych nocach.

Wszechstronna taśma BDSM wielokrotnego użytku pozwala zanurzyć się głęboko w powściągliwej zabawie, zapewniając nieskończoną kreatywną zabawę. Poddanie się rewelacyjnie wzmocnionej przyjemności nigdy nie było tak łatwe dzięki tej smukłej, wszechstronnie utalentowanej taśmie do krępowania. Bez względu na to, jaką kombinację przyjemności wybierzesz, bądź skandaliczny i stwórz własną scenę seksu z fetyszem za pomocą zestawu dla początkujących.