Wczytuję dane...

Kup do 14:30 - wysyłka dziś!!!!

(nie dotyczy weekendów i dni wolnych)

EAN: 3700436071311
Producent: DORCEL

Geisha Plug Ruby od Marca Dorcela to niepozorny korek analny zawierający wewnątrz kulkę. Jeśli użyjemy go podczas stosunku waginalnego doznania wywołane ruchem wewnątrz kulki będą potęgować przyjemność.

Kulka obijając się o ścianki zatyczki wywołuje delikatne wibracje bez użycia elektroniki.

Ponad to, dzięki czerwonemu kryształkowi umieszczonemu w podstawie korka stanowi elegancką ozdobę umilającą doznania estetyczne.

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość silikonu medycznego i materiału ABS pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska. Po każdorazowym użyciu należy przemyć zabawkę wodą z łagodnym mydłem, a raz na jakiś warto użyć do dezynfekcji płynu antybakteryjnego

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą wejść w reakcję z silikonem medycznym, z którego wykonana jest Geisha plug Ruby.

Parametry techniczne:

Długość: ok. 9,5 cm

Średnica: ok. 4 cm

Waga: ok. 45 gramów

Wykonany z materiału ABS oraz medycznego silikonu.

Testowany dermatologicznie.

Posiada certyfikaty: CE