Wczytuję dane...

Kup do 14:30 - wysyłka dziś!!!!

(nie dotyczy weekendów i dni wolnych)

EAN: 3700436071625
Producent: DORCEL

Dorcel Secret Vibe 2 to jajeczko wibrujące stworzone z myślą o kobietach, które lubią zaznawać przyjemności w różnych nietypowych miejscach.

8 różnych trybów wibracji umożliwi Ci zaznanie przyjemności na 8 różnych sposobów. Intuicyjny interfejs na który składają się dwa przyciski pozwala na łatwe i przyjemne sterowanie zabawką.

Cicha praca silnika pozwala natomiast na dyskretne używanie go w domu i poza domem.

Do zabawki dołączony jest pilot umożliwiający zdalne sterowanie zabawką. Zaszalej i oddaj władzę drugiej osobie i czekaj na przypływ orgazmicznej radości. Pilot posiada zasięg do pięciu metrów dzięki czemu można z łatwością sterować zabawką nawet poza domem.

Opływowy kształt i gładka struktura silikonu medycznego pozwalają na łatwą i przyjemną aplikację zabawki. Możesz też zwiększyć poślizg poprzez użycie lubrykantu. Zalecane jest użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Pamiętaj, by dokładnie wyczyścić swój Dorcel Secret Vibe 2 po każdym użyciu. W tym celu możesz użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej.

Jeśli jednak zależy Ci na profesjonalnej pielęgnacji, użyj preparatów stworzonych z myślą o czyszczeniu zabawek erotycznych. Zabawka ta jest zasilana za pomocą akumulatora litowo-jonowego i jest ładowana przy pomocy ładowarki USB. Gadżet ten jest dostępny w odważnym różowym kolorze. Dodatkowo zabawka ta jest całkowicie wodoodporna, możesz ją zabrać do wanny czy pod prysznic i cieszyć się podwodną przyjemnością.

Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

długość: 14,5 cm

szerokość: 3,5 cm

zasilanie: akumulator litowo-jonowy (kabel USB załączony do opakowania)

zasięg pilota: 5 m

Polecamy