Wczytuję dane...

Kup do 14:30 - wysyłka dziś!!!!

(nie dotyczy weekendów i dni wolnych)

Producent: Boss Series

VIBRATING DOUBLE ENDS 35 FUNCTIONS- DWUSTRONNY MASTURBATOR - podwójna przyjemność, wielość doznań. To początek wielkiej przygody. Nigdy Cię nie znudzi. Będziesz mógł w każdej chwili zmienić swą rolę. Z przodu czy z tyłu? Wybór należy do CIEBIE !!! Z taką zabawką nie miałeś jeszcze do czynienia. Musisz to poczuć na własnej skórze. Przeszył Cię dreszcz? To dopiero początek. Prawdziwe doznania dopiero przed TOBĄ !!!

VIBRATING DOUBLE ENDS 35 FUNCTIONS - DWUSTRONNY MASTURBATOR

Nietuzinkowy i niepowtarzalny masturbator dla Panów.

Z jednej strony USTA a z drugiej WAGINA.

Czym może Cię zaskoczyć?

Nie daj sobie długo czekać na uzyskanie odpowiedzi.

Weź sprawy w swoje ręce, dosłownie w swoje ręce...

Takiej satysfakcji nie daje żadna inna zabawka erotyczna.

Nadszedł czas by poznać MASTURBATOR VIBRATING DOUBLE ENDS 35 FUNCTIONS!!!

PODWÓJNA RADOŚĆ

Dwustronny masturbator dla Panów z jednej strony posiada WAGINĘ o pięknie wyprofilowanych miękkich wargach. Z drugiej strony DOUBLE ENDS jest wyposażony w NIEBIAŃSKIE USTA.

Zarówno jedna jak i druga strona zabawki przeznaczona jest do sprawiania sobie nieocenionej przyjemności.

Gdy tylko jedna wyda się zbyt mało atrakcyjna, czas zastąpić ją drugą.

Dwa w jednym - to nieoceniona zaleta tej nieprawdopodobnej zabawki erotycznej, która powinna znaleźć się w Twojej kolekcji.

NIEOCENIONE DOZNANIA

Przygotuj się na rewolucję - VIBRATING DOUBLE ENDS

posiada 35 FUNKCJI niesamowitych, intensywnych wibracji, pulsacji i eskalacji.

DWA potężne silniki pozwalają na regulowany masaż wzdłuż całej długości TWOJEGO penisa. Czego można chcieć więcej?

Dodatkowo tunel VIBRATING DOUBLE ENDS 35 FUNCTION posiada liczne wypustki, które będą intensywnie masować Twojego członka podczas penetracji powodując wielość niepowtarzalnych doznań erotycznych.

VIBRATING DOUBLE ENDS wykonany jest z ultra realistycznego materiału CyberSkin®, co sprawia, że czujesz jakbyś dotykach prawdziwej skóry.

Ciaśniutka szparka wewnątrz posiada liczne prążki, które z precyzją i dokładnością czule wymasują Twojego penisa dając uczucie prawdziwych doznań.

Pamiętaj aby dla uzyskania lepszego efektu używać żeli nawilżających na bazie wody dostępnych na naszych aukcjach.

ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA

Czy jest coś ważniejszego od łatwości utrzymania w czystości naszych zabawek. Dziurki z dwóch stron masturbatora dają Ci taką możliwość.

Zobacz jak łatwo umyć VIBRATING DOUBLE ENDS po skończonej zabawie. Wyciągnij silikonową pochwę z obudowy i przepłucz ciepłą wodą. Już nie musisz wlewać i wytrzepywać zawartości pochwy w nieskończoność.

VIBATING DOUBLE ENDS wystarczy przepłukać ciepłą wodą, która z łatwością przedostanie się na drugą stronę tak by pozbyć się ze środka niepożądanej zawartości.

Teraz możesz odstawić masturbator na półkę w oczekiwaniu na kolejny udany dzień z VIBRATING DOUBLE ENDS 35 FUNCTIONS !!!