Wczytuję dane...
Szukasz sposobu, aby jeszcze bardziej podkręcić temperaturę ze swoim kochankiem? 
Nie szukaj dalej, z HOT LOVER, pierwszym Satisfyer z podwójną stymulacją i efektem ciepła, osiągniesz to, czego pragniesz. Ma dwa silniki, jeden na stymulatorze łechtaczki, a drugi na wale i jest gotowy do relaksu podczas przyjemnej podróży.
Hot Lover może osiągnąć 104 ° F / 40 ° C. Odpowiednia temperatura dla "realistycznego odczucia" kontaktu z człowiekiem.
Dodatkowo, dzięki ergonomicznemu kształtowi i dłuższemu uchwytowi, Hot Lover wie, jak przytulić i rozgrzać wszystkie Twoje kształty. Wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu, ma piękne metaliczne wykończenie, jest wodoodporny IPX7 i posiada intuicyjny panel sterowania umieszczony na samym produkcie.
Ale możesz go również używać z aplikacją Satisfyer Connect. Charakterystyka: Funkcja ogrzewania Z aplikacją mobilną (kompatybilną z dowolnym smartfonem, tabletem, zegarkiem Apple i systemem Android) Lista odtwarzania wibracji Tryb szeptu Wysokiej jakości super miękki silikon Magnetyczny akumulator USB Bateria litowo-jonowa Łatwe do czyszczenia Super intensywne głębokie wibracje Edytowalne programy predefiniowane ładowany przez magnetyczny ASB Wodoodporność IPX7 Silikon bezpieczny dla ciała