Wczytuję dane...

Kup do 14:30 - wysyłka dziś!!!!

(nie dotyczy weekendów i dni wolnych)

Producent: BoyGlide

Kup cały komplet !

Boyglide XXL to wolumizujący krem ​​do masażu charakteryzujący się rewolucyjnymi składnikami aktywnymi i wysokimi właściwościami elastycznymi.

Stosowany regularnie zwiększa objętość i wypełnienie penisa.

Jest to produkt całkowicie naturalny i łączy w sobie działanie palców podczas masażu z działaniem substancji aktywnych o działaniu ściągającym na skórę.

Boyglide XXL dzięki swojej rewolucyjnej formule tonizuje penisa już od pierwszych aplikacji i zwiększa elastyczność skóry, sprzyjając osiąganiu maksymalnych rozmiarów.

Ten innowacyjny krem, dzięki pomocy masażu, wnika głęboko, gwarantując silne i długotrwałe działanie orzeźwiające.

Cechy: 100 ml

Krem zwiększający objętość

Produkt całkowicie naturalny

Składniki: Aqua, Glyceryl Stearate (oraz) Ceteareth-20 (oraz) Ceteareth-12 (oraz) Cetearyl Alcohol (oraz) Cetyl Palmitate,

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, C12-15 Alkyl Benzoate, Gliceryna, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Aesculus Ekstrakt z nasion Hippocastanum, Cera Alba,

ekstrakt z liści Origanum Vulgare, ekstrakt z owoców Cupressum Sempervirens, fenoksyetanol, octan tokoferylu, poliakrylan sodu (i) węglan dikaprylu (oraz)

kaprynian poliglicerylu-3, olej z nasion Helianthus Annuus, owoce, ekstrakt z Capsicum Bilabenol, Nikotynian metylu, etyloparaben, propyloparaben, butylparaben.